❤️Canlı Sohbet Hattı❤️️

Ev Sahibimin Karısını Becerdim İlk Bölüm

Ev Sahibimin Karısını Becerdim İlk Bölüm Yıl 2003. 3 katlı bir evin en alt katını kiralamıştım ve taşındık

Sohbet Kızları Nedir?

Orta katta derya ve kocası rasim oturuyordu. Üst katta da eşyalar vardı fakat deryanın kaynanasının ama o izmir de kalıyor ara sıra gelir 1 ay kadar kalıyordu

Ev Sahibimin Karısını Becerdim İlk Bölüm Nedir?

Neyse rasim yaklaşık 135 kilo idi. Derya ise 6570 kilo civarındaydı ve bu anlattığım hikaye değil yaşanmış bir olay

Ev Sahibimin Karısını Becerdim İlk Bölüm Neden Kullanmalıyız?

Derya ise 6570 kilo civarındaydı ve bu anlattığım hikaye değil yaşanmış bir olay. Neyse ben geç uyuduğum için ara sıra deryaların evinden sesler ve ranza gıcırtıları gelirdi fakat sonuçsuz kalan bir seks olurdu sonunda. Onların sesini duydukça iyice azar ve hep derya yı sikme hayalleri kurardım. Bir gün eşim ve çocuklar istanbula kayınpederlere gitti 1520 günlüğüne. Bulunmaz bir fırsattı ama deryaya nasıl ulaşabilirdim? 2 gün sonra cumartesi sabahı sabahı kalktım yatağımdan ev buz gibiydi aylardan şubat. Hemen üzerime uzun paltomu alıp sobanın kovasını kaptığımla dışarı çıktım. Oda ne? Deryada sobanın kovasını boşaltacaktı. Fırsat bu dedim ve deryaya: ver o kovayı da ben boşaltayım dedim abi zahmet olacak dediyse de elinden kovayı aldım ve bak dışarı tüm buz düşersin ben boşaltır getiririm dedim. Kovaları boşalttım ve bizimkini doldurup sobaya koydum ama yakmadım. Dairenin kapısını kilitleyip deryalara çıktım ve kovayı doldurabileceğimi söyledim. Aynı kattaki kömürlüğün kapısını açtı ve kovayı doldurup sobasına yerleştirdim. Rasim ve çocuk uyuyormu dedim. Yok abi rasim izmire annesine gitti 10 günlüğüne deyince gözlerim fal taşı gibi açıldı ya çocuk dediğimde oda köye babamlarla gitti dedi. Çocuk rasimden değilmiş rasim 2. Kocasıymış. Sobasını yaktım müsade istedim. E tabi pat diye onu sikmek istediğimi söyleyemezdim. Abi dur çay demledim beraber kahvaltı yapalım dedi. Işi utangaçlığa vurdum olur mu öyle şey ben evde kahvaltımı yaparım dedim. O ısrar etti ne çolur abi yalnız boğazımdan aşmıyor dedi. Ama paltomun altında sadece pijamam var görüyorsun inip değiştirmem lazım dedim. Çünkü pijamalarım bol değildi. Olsun abi menfat paltonu dedi ve razı oldum.


Hemen Aramak İster misin?

003225889593 numarasını arayarak sex sohbeti yapabileceğiniz kadınlara ulaşabilirsiniz.

Ev Sahibimin Karısını Becerdim İlk Bölüm Hakkında?

Ama sevinç çığlığı atmak istiyordum fakat olmazdı ağır olmalıydım. Hikayemin devamı için TIKLAYINIZ.

Sohbet Hattı

7/24 Arayabilirsiniz

Sohbet Hatları

Sex Hatt ile Zevki Tadacaksınız

Yalnız kadınlarla sex hattı servisinde en uygun fiyata seks yapmak sanaldan boalmak whatsapp üzerinden canl boalmak grüntülü arayıp birlikte karşılıklı daha nce tadna varılmamış şeyleri gerekleştirmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın ve cinselliin size kattığı en güzel yeteneğinizi taş gibi bir manita ile gereğe dönüştürn.

Kategoriler

Gerçek Kadınlarla Telefonda Sex Hattı

Size yepyeni deneyimler yaşatacak cinsellik anlamında hayatnz şekillendirecek cinsel sohbet sitelerinin tamamından çok farkl bir ortamdasınız. Kimi zaman orgazm olma arzuları kontrol dışnda geliebilir ve tatmin olmak için bir kadının bile sesinin duymak isteyebilirsiniz nitekim bu kısa vadede yeterli olur.şte böyle zamanlar için sex hattı sizlere bir sohbet numaraları klasiği yaşatarak en kaliteli sohbetleri yapabileceğiniz size telefonda aklınıza gelmeyecek konularla keyifli anlar yaatacak kadınlarla bir araya getiriyor. Doya doya konuşmak en uygun fiyata cinsel sohbetlerle mümkün olabilirdi ancak.

Tıkla Ara