❤️Canlı Sohbet Hattı❤️️

beşimiz birden annemle yattık

beşimiz birden annemle yattık Ben 2 yıl sınıfta kalmış ve okuldan atılmış eli yüzü düzgün bir gencim. Olay 1yıl önnce okuldan atılmadan oldu

Alo Sohbet Nedir?

Korktugum basıma gelmişti. Samimi oldugum arkadaslarım bize gelmek istiyorlardı

beşimiz birden annemle yattık Nedir?

Bu sefer hayır diyemedim… Nerden bilebilirdim ki bu kaddar art niyetli olucaklarını… Evime aldım, annem bize yemek yaptı. Annemin normalden daha güzel olduğunun farkındaydım

beşimiz birden annemle yattık Neden Kullanmalıyız?

Annemin normalden daha güzel olduğunun farkındaydım. Arkadaşlarım gözlerini annemin üzerinden ayıramıyorlardı… Dikkatimi çekti, fakat birşey yapamadım. Arkadaşlarımı zar zor ikna edip nazik bir türlü evden dışarıya çıkardım. 3 gün sonra okula gittigimde bize gelen T. A , B. A , O. S , M. S o gün okula gelmemişlerdi, şaşırdım… Hergün okula gelen arkadaslarım benden habersiz okuldan mı kaçmışlardı ? … Aklıma istemesemde şuan sizin aklınıza gelen şey geliyordu. Sınıftan sinirle çıkıp eve dogru yürüyordum. Annemin odasının camı acıktı. (hiç açmazdı. )adımlarımı hızlandırdım ve apartmana girdim. Apartmanun merdivenlerini soluk soluğa çıkıyordum. Anahtarı çevirdiğimde kapının önündeki ayakkabıları gördüm. .Bunlar T. A , B. A , O. S , M. S ‘nin ayakkabılarydı. .Kapıyı sertçe çalmaya başladım. .açılmayınca anahtarla açıp hızlıca annemin odasına yöneldim ve yatak odasında 4 arkadaşım T. A , B. A , O. S , M. S ‘ yi gördüm ve annemin biri altında digeri üstünde biri bacakları ve ayaklarına sonuncusu ise agzına veriyordu… O an şoka girmiştim ne dicegecemi bilmiyordum gözüm dönmüstü. T. A , B. A , O. S , M. S beni görünce neye ugradıgını sasırdılar, korktular. Güldüm. .Gömlegimi çıkartıp M. S ‘yi uzaklastırarak ayaklarını yalamaya başladım annemin. .deli gibiydim gözüm asla birsey görmüordu çıldırmıştım adeta. Ve daha da İleri gittim gözümü açıp kapadıgımda kendimi annemin içinde buldum. Yaklastık 3 sat T. A , B. A , O. S , M. S ‘yle birlekte seviştik. Ben ve 4 arkadasım T. A , B. A , O. S , M. S yorulmuştuk artıkk fakat annem daha fazlasınıda istiyordu. Ben 5. Postaya gitmiştim halim kalmamıstı.


Hemen Aramak İster misin?

003225889593 numarasını arayarak sex sohbeti yapabileceğiniz kadınlara ulaşabilirsiniz.

beşimiz birden annemle yattık Hakkında?

Ve akkşama kaddar hepp beraber yattık . Fazla güzel bir gündü … Devamını merak ediosanız BEkleyinnn ?.

Sohbet Hattı

7/24 Arayabilirsiniz

Sohbet Hatları

Sex Hatt ile Zevki Tadacaksınız

Yalnız kadınlarla sex hattı servisinde en uygun fiyata seks yapmak sanaldan boalmak whatsapp üzerinden canl boalmak grüntülü arayıp birlikte karşılıklı daha nce tadna varılmamış şeyleri gerekleştirmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın ve cinselliin size kattığı en güzel yeteneğinizi taş gibi bir manita ile gereğe dönüştürn.

Kategoriler

Gerçek Kadınlarla Telefonda Sex Hattı

Size yepyeni deneyimler yaşatacak cinsellik anlamında hayatnz şekillendirecek cinsel sohbet sitelerinin tamamından çok farkl bir ortamdasınız. Kimi zaman orgazm olma arzuları kontrol dışnda geliebilir ve tatmin olmak için bir kadının bile sesinin duymak isteyebilirsiniz nitekim bu kısa vadede yeterli olur.şte böyle zamanlar için sex hattı sizlere bir sohbet numaraları klasiği yaşatarak en kaliteli sohbetleri yapabileceğiniz size telefonda aklınıza gelmeyecek konularla keyifli anlar yaatacak kadınlarla bir araya getiriyor. Doya doya konuşmak en uygun fiyata cinsel sohbetlerle mümkün olabilirdi ancak.

Tıkla Ara