❤️Canlı Sohbet Hattı❤️️

Annemin elinin altında

Annemin elinin altında Hani. Ama başörtülüdür, namazındadır

Cinsel Sohbet Hattı Nedir?

Bir gün odamda annem komşuya gitmişti bir porno dergiye bakarak ayakta otuz bir çekiyordum. Her gün asıldığımdan yarrağımın baş tarafı biraz şişmişti

Annemin elinin altında Nedir?

Neyse, tam zevkegelip fışkıracağım anda kapı açıldı, annem gelmişti. Ama duramadım

Annemin elinin altında Neden Kullanmalıyız?

Ama duramadım. Manyak . Gibi boşaldım. Dergiyi yıkadığım yetmezmiş gibi kanepeyi de batırdım. Annem manzaraya çok yakından şahit olmuştu. Allah cezanı versin dedi. Ben buna razıydım normal. Çok korkmuştum. (Ne olacaksa! ) Banyodan bir bezalıp geldi kanepeyi ovuşturmaya başladı. Ben yarağımı pantolonuma sokmuştum ama annem ne oldu sana öyle dedi. Ne var dedim. Menfat . Bakayım pantolonunu dedi. Hala kalkık olan yarağıma bakıp oğlum biraz dikkat et kendine bak ne hale gelmişsin dedi. Anladımki şişmiş yarrağımı kastediyor. Bekle dedi. Bir kremle döndü. Yanına oturttu. Yarağıma bu kremi bol bol sürüp ovmaya başladı. Acayiphoşuma gitmişti. Annem anlayınca “Rahat dur” dedi. Ama kim rahat durabilir? .büyük ve kalın yarrağım annemin küçük eline sığmıyordu. Kremlenmiş eliyice hızlanmıştı. Parlayan yarrağımın damarları görünüyordu. Bir taraftan da kanepenin üzerindeki Hustlerın sayfalarını çeviriyordu. Tam benim üzerine boşaldığım, hala ıslak olan orta sayfaya gelince durdu. Orta sayfa ikiye ayrılmıştı. Sol tarafta iki adam sarışın bir Rus kızı aralarına almış önden ve arkadan . Sikiyorlardı. Sağ sayfada ise aynı kızın yüzüne boşalmışlardı. Kız ağzından akan döller çenesine süzülürken gülüyordu. En üstte ise kocaman harflerle iki sayfaya yayılan şu başlık vardı: her kadın iki deliğinide doldurup sik suyunu içmek ister. Annem bu resme birazbaktı sonra gözlerini gözlerime dikti. O an belki de birazdan onu sikeceğimi düşünerek zevkle annemin eline attırdım. Deminki kadar çok gelmemişti ama yine elbisesinin kolu, bileği batmıştı. Bir iki damla da yüzüne gelmişti. “Doydun mu azgın? Bir daha kanepeye dikkatet. Bu kremi de bir kaç gün sür” dedi. Ve bezle yarağımı bir güzel temizledi. Ben zevkle inliyordum. Mutfağa gitti . Ama benim de aklım başımdan gitmişti. Yarağım dışarda mutfağa seyirttim. Arkadan sarıldım. Göğüslerini avuçladım. Kalkmış yarağımı dar kalçalarına dayamıştım iyice. ”Dur dur, manyak şey” diyer itti beni. Niyetimi anlamıştı. “Anne ile oğul arasında olmaz öyle şey” dedi. Uzatmayayım, o gün bu gün sikemedim onu bir türlü. Ama aramızda süper bir mahremiyet oluştu. Bazı şeylere hiç sesini çıkarmıyor. Mesela o mutfakta yemek yaparken ben bir elimle kalçalarını okşuyor bir elimle de otuz bir çekiyorum. Hiç değilse ağzına alması için uğraştımama yapmadı. Yine de bir gün komşudaki altın gününe gitmek için giyinirken yatak odasına girdim. Alttaki çekmeceye doğru eğilmiş külotlarınıkarıştırıyordu. Güzelim amcığı gözümün önündeydi. Yanına süzülüp tam arkasına yatağa oturdum hiç bir şey demeden mükemel amcığına bir dil attım ve kalçalarını iki yana açıp ıslak dilimi göt deliğiyle amının arasında yukarıdan aşağı aşağıdan yukarı bir kaç defa gezdirdim. Acayip bir inilti çıktı ağzından. Sonra hiç umadığım bir şekilde . Dönüp şiddetli bir tokat attı. Ben de kapının yanına gittim. O giyinirken otuz bir çektim.


Hemen Aramak İster misin?

003225889593 numarasını arayarak sex sohbeti yapabileceğiniz kadınlara ulaşabilirsiniz.

Annemin elinin altında Hakkında?

Baş örtüsünü bağladığında ben de boşalmıştım. \\.

Sohbet Hattı

7/24 Arayabilirsiniz

Sohbet Hatları

Sex Hatt ile Zevki Tadacaksınız

Yalnız kadınlarla sex hattı servisinde en uygun fiyata seks yapmak sanaldan boalmak whatsapp üzerinden canl boalmak grüntülü arayıp birlikte karşılıklı daha nce tadna varılmamış şeyleri gerekleştirmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın ve cinselliin size kattığı en güzel yeteneğinizi taş gibi bir manita ile gereğe dönüştürn.

Kategoriler

Gerçek Kadınlarla Telefonda Sex Hattı

Size yepyeni deneyimler yaşatacak cinsellik anlamında hayatnz şekillendirecek cinsel sohbet sitelerinin tamamından çok farkl bir ortamdasınız. Kimi zaman orgazm olma arzuları kontrol dışnda geliebilir ve tatmin olmak için bir kadının bile sesinin duymak isteyebilirsiniz nitekim bu kısa vadede yeterli olur.şte böyle zamanlar için sex hattı sizlere bir sohbet numaraları klasiği yaşatarak en kaliteli sohbetleri yapabileceğiniz size telefonda aklınıza gelmeyecek konularla keyifli anlar yaatacak kadınlarla bir araya getiriyor. Doya doya konuşmak en uygun fiyata cinsel sohbetlerle mümkün olabilirdi ancak.

Tıkla Ara